Hovory

I ten na první pohled zlý člověk nebo vrah bývá nakonec vnitřně krásný, myslí si ředitel TV Noe a kněz Ryška

Hovory

I ten na první pohled zlý člověk nebo vrah bývá nakonec vnitřně krásný, myslí si ředitel TV Noe a kněz Ryška
Leoš Ryška

Plus

„Život každého člověka je velký dar a každý z nás je velký originál. A mne baví příběh každého člověka zkoumat. Nikdo na světě není stejný, každý má jiný příběh – a jistě jsou na světě i ti zlí. Někdo vám řekne, že se nemá smysl zlým člověkem zabývat, ale já pak zjistím, že i ten na první pohled zlý člověk je nakonec vnitřně krásný,“ říká salesián a kněz Leoš Ryška, ředitel TV Noe.
Tatiana Čabáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Do studia Hovorou jsem si dnes pozvala kněz a salesiána Leoš a Ryšku. Ke bych však zůstala Lampre i toto charakteristické nebo Labi úplná. Otec Leoš je totiž zároveň dokumentarista a kameraman a naši variaci, posluchači ho určitě poznají jako zakladatel a árie a dítě na televizi Noe. Od mikrofonu vás při počítání Víta Tatiana Čabáková.

  • Letos v létě v hovorech také vítám.

  • A kam volá vaše výzvy a televizi je? Pokud 100 % nad tím i rok my tuto televizi a zakládali, a to v krajině, která je označována za nají ateistické. Žiji v Evropě.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají