Hovory

Hlas je to, co mám po tátovi a Ondřej zas po mně, říká herec Otakar Brousek

Hovory

Hlas je to, co mám po tátovi a Ondřej zas po mně, říká herec Otakar Brousek
Otakar Brousek, herec

Plus

„V rozhlase se při natáčení audioknihy třeba dá zamaskovat, že jsem spadl ze schodů a mám monokl. Zamaskovat se ale nedá kocovina nebo opilost. Už na škole nás učili, že opilý člověk nemůže hrát opilého, to jen ten střízlivý. Jak se dnes říká, že by třeba Afroameričana měl hrát zas jen černoch, tak to by pak vrah musel hrát vraha, lékař lékaře atd. To je přece hloupost,“ tvrdí herec Otakar Brousek, kterému se neřekne jinak než Ťulda.
Naděžda Hávová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Mají to v rodině krásné hlasy. Náš dnešní host má krásný hlas. Pohladí. Když ho slyším, úplně mu propadá. Do konce. Věřím naprosto všemu, co řekne jeho tatínek. Ten to měl úplně stejně. Jeho hlas ve mně vyvolává dodnes naprosto stejné emoce. A syna našeho dnešního hosta to má taky tak. A přesto každý z těch tří má úplně, ale skutečně úplně jinou barvou hlasu a podléhám jim všem třem jako posluchač a věřím, že to tak dnes budete mít i vy. Ze studia ČRo Plus zdraví Naděžda Hávová.

  • A naším hostem je dnes herec Otakar Brousek. Vítejte u nás. Dobrý den.

  • Já děkuji za pozvání. Dobrý den. Víte, že jsem měla na jazyku, Ondřeji? To byste se asi zlobil, ne?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají