Hovory

Generace Z nechce věci, větší radost nám dělají zážitky. I proto dává smysl sdílení, myslí si zakladatel platformy Reknihy

Hovory

Generace Z nechce věci, větší radost nám dělají zážitky. I proto dává smysl sdílení, myslí si zakladatel platformy Reknihy
Tadeáš Kula, zakladatel platformy Reknihy

Plus

Tadeáš Kula začal podnikat, když mu bylo 13 let, ve 22 založil start-up Reknihy poté, co mu na stole zůstaly knihy, které chtěl poslat dál. „Byla to obrovská náhoda a přišla ve správný čas a na správném místě. V mém životě se tehdy setkalo pár věcí, takže jsem chtěl najet na minimalismus, tedy mít co nejméně věcí,“ nastiňuje v dalším díle Hovorů s inovátory.
Tatiana Čabáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tak pravidelně kupuje knihy. Určitě 100 už na internetu narazili na portále knihy tento projekt cirkulární ekonomiky v sebe sama a já byznys a ekologii. Mladý tým profesionálů z reklamních prodlužuje knihám i životní cyklus a okrem jiného tak zachraňuje i stromy. Jako i o tom bude rozprodávat Tadeáš Kula, inovátor a zakladateli tohoto ambiciózního start-upu, který právě oslavuje za svoji mi zákazník mít širokou od svého vzniku. Od mikrofonu vás zdraví Tatiana Čabáková.

  • Hovory s inovátory.

  • Tadeáš. Vítejte v hovorech. Díky moc za pozvání. O vás a všude píše, že podnikat 100 začaly už v 13. Hroch Vitvara listě her, ne servery a weby zas. A tak zamýšlela nad tím, že jako se podniká v 13. rok.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají