Hovory

Dnešek je přecpaný ezopitomci, samozvanými kouči a influencery. A všem jde jen o peníze, říká divadelník Drábek

Hovory

Dnešek je přecpaný ezopitomci, samozvanými kouči a influencery. A všem jde jen o peníze, říká divadelník Drábek
David Drábek, dramatik a režisér

Plus

Divadelní režisér a spisovatel David Drábek slaví 54. narozeniny. „Mně ta padesátka nepřijde špatná – pokud tedy člověk jakžtakž drží zdravotně pohromadě, a to zaklepu na své nasazovací porcelánové zuby,“ říká s úsměvem. „Padesátka má i tu výhodu, že už dokážu určitým lidem a situacím říct ne a ani se netrápím kvůli pitomostem – respektive daleko míň než před lety,“ doplňuje v pořadu Hovory s tím, že tak trochu začíná vracet ke svým kořenům.
Renata Kalenská

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Velice rád komentuje politiku a stav české společnosti. Režíruje divadelní hry a ty hry jsou velmi úspěšné. Je taky spisovatel. Teď po evropských volbách na svém facebookovém profilu napsal, že z výsledků nadšený není, a dodal cituji ale celkové obsazení europarlamentu je docela fajn, že tam ti mimo zní z Čechů, delegovali Hrstkovou motorizovaných nácků a populistů naštěstí nehraje fatální roli. Jde o parazitní nemehla, která kontinentu pustí finanční žilou, ale jinak se na nic nezmůžou. Řeč je o Davidu Drábkovi, který je hostem dnešních hovorů. Davide, vítej. Děkuji. Děkuji.

  • Už vím, proč jsem ukazoval tašku. Na vrátnici se mám pepř a tak já bych to já, já jenom dodám.

  • U mikrofonu je Renata Kalenská.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu