Host ve studiu

Zlatá koruna pro vychovatelku Ivu Hornou: dobrovolnictví a práce s mladými je pozitivní optimismus

Host ve studiu

Zlatá koruna pro vychovatelku Ivu Hornou: dobrovolnictví a práce s mladými je pozitivní optimismus
Dobrovolnictví a práce s mladými, to je pozitivní optimismus

Hradec Králové

Představíme vám vychovatelku z trutnovské zdravotnické školy Ivu Hornou, která svůj volný čas věnuje dobrovolnictví a hodně pro něj také získává mladé lidi. Všechno to dělá z vlastní vůle, aniž by za to čekala nějakou odměnu. Přesto ale jedno ocenění nedávno dostala, Zlatou korunu Královéhradeckého kraje.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. No a jak jsem slíbil, tak vám v Dobrém ránu teď ještě moc rádi představíme vychovatelku z trutnovské zdravotnické školy Ivu Hornou, která svůj volný čas věnuje dobrovolnictví a hodně pro něj také získává mladé lidi. Všechno to dělá z vlastní vůle, aniž by za to čekala nějakou odměnu. Přesto ale jedno ocenění. Teď dostala zlatou korunu od Královehradeckého kraje, a tak jsem moc rád, že k tomuto ocenění můžeme teď v Dobrém ránu paní Ivě i osobně blahopřát. Dobré ráno. Dobré ráno.

  • Tak co je vůbec ocenění Zlatá koruna? Já jsem říkal, že vás ocenil tedy Královehradecký kraj, tak můžeme toto ocení malinko malinko jenom představit ještě víc našim posluchačům.

  • Děkuji za přivítání. A chtěla bych říct, že toto ocenění se vlastně předává právě lidem. Nominují se tam vlastně z řady řady lidí, kteří pracují s mládeží a z toho se potom vybírá, myslím těch 15 asi, který jsou ocenění. A je to vlastně práce. To může být jak ve sportovní oblasti, já nevím, dobrovolní hasiči a je to právě i ta práce s dobrovolníky, kde teď vlastně za tu jsem tu cenu dostala já.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají