Host ve studiu

Zkus cestu s Dagmar: Máme housenku v duši a naším úkolem je dát jí křídla a vzlétnout jako motýl

Host ve studiu

Zkus cestu s Dagmar: Máme housenku v duši a naším úkolem je dát jí křídla a vzlétnout jako motýl
Sólo cestovatelka - první týden na Novém Zálandu

Hradec Králové

Teď budeme cestovat a představíme vám nejen knížku Zkus cestu s Dagmar, ale i její autorku Dagmar Honyisovou, která pochází z Králík. Je to neobyčejná holka, která se rozhodla projít jedinečnou životní cestu, na které poznává nejen svět, ale především sama sebe. A tvrdí, že jsme se narodili s housenkou v duši a naším úkolem je dát jí křídla a vzlétnout jako motýl. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • V Dobrém ránu ČRo Hradec Králové teď budeme cestovat, hodně cestovat a představíme vám nejenom knížku. Zkus cestu s Dagmar. Ale tak její autorku Dagmar Honsovou, která říká, že jsme se narodili s housenkou v duši a naším úkolem je dát i křídla a vzlétnout jako motýl. Jinak Dagmar pochází z Králík a je to prý ne obyčejná holka, která se rozhodla projít jedinečnou životní cestu, na které poznávala nejenom svět, ale především sama sebe. A jestli se tedy v tom světě našla. Tak to je i moje první otázka na Dagmar Honsovou, která je tady s námi. Dobrý den. Dobré ráno.

  • Dobré ráno. Našla v tom světě? Našla jste se? No, našla jsem se a musím říci, že to není jednoduchá cesta, ale je to cesta proměny, a proto vznikl i můj cestopis, aby mohl inspirovat všechny věkové kategorie, ať už se nacházíte v ČR anebo na Novém Zélandu.

  • No a kdo je tedy Dagmar Honsová z Králík? Asi jen tak obyčejná holka to nebude. Když zvládla teda. Já už předešlu 47 dní žít, vařit a spát sama v autě na cestě po Novém Zélandu, k čemuž se taky dostaneme. Tak vy jste opravdu ne obyčejná holka bych. Řekla si, že ano.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají