Host ve studiu

Zapamatujte si jméno Ilona Plecháčová. Obrovská naděje českého biatlonu: Bez bolesti není úspěchu

Host ve studiu

Zapamatujte si jméno Ilona Plecháčová. Obrovská naděje českého biatlonu: Bez bolesti není úspěchu
Ilona Plecháčová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Představíme vám mladou a nadějnou biatlonistku Ilonu Plecháčovou, která letos všechny hodně potěšila svými vynikajícími výsledky na Olympijských hrách mládeže v Jižní Koreji, kde se hned dvakrát postavila na stupně vítězů. Se svými parťáky ze smíšené štafety, kdy společně získali bronzové medaile, a dokonce také Ilona přebírala medaili z nejcennějšího kovu.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. No a v Dobrém ránu vám dnes ještě představíme mladou a nadějnou biatlonistku Ilonu Plecháčovou, která letos hodně potěšila svými vynikajícími výsledky na olympijských hrách mládeže v Jižní Koreji, kde se hned dvakrát teda musím říct, postavila na stupně vítězů. Poprvé se svými parťáky ze smíšené štafety, kdy společně získali bronzové medaile za třetí místo. No a pak podruhé dokonce Ilona přebírala medaili z nejcennějšího kovu, tedy zlatou za vítězství v individuálním závodě na 10 km. No a já jsem tady moc rád a moc si toho vážím, že vám můžeme teď.

  • Tuto velkou sportovní naději z Dolní Branné, tedy Ilonu Plecháčovou, představit. A hlavně taky, že můžeme blahopřát. Ivano. Dobré ráno.

  • Dobré ráno. Tak blahopřeji k tomu úspěchu. Velkému. Moc těch.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají