Host ve studiu

Za sérii snímků boje českých hasičů s požáry v Řecku získal Michal Fanta cenu Czech Press Photo

Host ve studiu

Za sérii snímků boje českých hasičů s požáry v Řecku získal Michal Fanta cenu Czech Press Photo
Série snímků práce hasičů při pomoci u požárů v Řecku získala cenu Czech Press Photo

Hradec Králové

V budově Národního muzea na Václavském náměstí v Praze je aktuálně k vidění výstava vítězných a dalších vybraných fotografií 29. ročníku soutěže Czech Press Photo. A jsou tam i snímky novoměstského fotografa a dokumentaristy Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje Michala Fanty, který při slavnostním ceremoniálu převzal ocenění v této prestižní soutěži v kategorii Člověk a jeho životní prostředí. Jde o sérii snímků z hašení rozsáhlého požáru v Řecku. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. No a kdybyste náhodou měli cestu teď do Prahy, tak v nové budově Národního muzea na Václavském náměstí je aktuálně k vidění výstava vítězných a dalších vybraných fotografií 20. ročníku soutěže Czech Press Photo a jsou tam tedy také fotografie novoměstského fotografa a dokumentaristy Hasičského záchranného sboru Královehradeckého kraje Michala Fanty, protože on na konci ledna při slavnostním ceremoniálu převzal prvenství v této prestižní soutěži. Zase to bylo v kategorii.

  • Vším slovy každý člověk na životní prostředí. Děkuji za doplnění. No a je to teda série snímků z hašení rozsáhlého požáru v Řecku. A tím tak vlastně Michal v Czech Press Photo teď uspěl už potřetí v řadě. Michale, dobré ráno. Vítám vás. Dobré ráno vám i posluchačům.

  • Potřetí potřetí za sebou. Tak.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají