Host ve studiu

Vyhledávám podcasty a také trapné fóry, obojího jsem lačný požívač, směje se herečka Martina Czyžová

Host ve studiu

Vyhledávám podcasty a také trapné fóry, obojího jsem lačný požívač, směje se herečka Martina Czyžová
Martina Czyžová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Po dvou letech se znovu potkáváme s velice milou herečkou hradeckého Klicperova divadla Martinou Czyžovou. V roce 2022 byla u nás v rozhlase poprvé, nastupovala do svého prvního angažmá po absolvování ostravské Janáčkovy konzervatoře. Už ale měla za sebou velkou filmovou roli ve filmu Zbožňovaný, kde se objevila vedle Jiřího Bartošky, Zuzany Kronerové či Ivany Chýlkové.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. Ještě stále vám přejeme dobré ráno.

  • No a já jsem slíbil, že se potkám asi možná po dvou letech, bych tak řekl, z velice milou.

  • Hradeckého Klicperova divadla, která tenkrát v tom roce 2022, když tady byla u nás poprvé v rozhlase, tak byla v Hradci nová. Nastupovala po ostravské Janáčkově konzervatoři do svého vlastně tenkrát prvního angažmá tady v Hradci Králové. Už tenkrát ale za sebou měla velkou filmovou roli ve filmu zbožňovaný, kde se objevila vedle Jiřího Bartošky Zuzana Kronerová, Jiřího Langmajera nebo Ivany Chýlkové. Tady v Hradci Králové jde teď taky z role do role, jak jsem slyšel, takže v praxi něj uvidíme nebo v dramatu u kočičí brány. Úžasná je prý taky jako Ophelia v Hamletovi. No a dneska si přivstala jenom kvůli nám. Martina Čechová je tady. Dneska s námi. Dobré ráno. Martino. Rád vás.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají