Host ve studiu

Velká radost! O nové mládě hrabáče kapského se ve dvorském safari parku matka Skyla perfektně stará

Host ve studiu

Velká radost! O nové mládě hrabáče kapského se ve dvorském safari parku matka Skyla perfektně stará
Velká radost panuje v ZOO Dvůr Králové: Narodilo se tu první mládě hrabáče kapského

Hradec Králové

Pozveme vás do Safari Parku Dvůr Králové, kde také začal o víkendu Advent. Vánoce ve dvorském safari parku jsou tradičně plné světýlek a propojují africkou exotiku s českými tradicemi a řemesly. Ale i v zimě se tam rodí mláďata, jako třeba nedávno malá surikata či hrabáč. O tom všem si povídáme s Michalem Šťastným, který k nám ze safari parku přijel.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. V Dobrém ránu vás dnes budeme ještě zvát do safari parku ve Dvoře Králové nad Labem. Jak jsem slíbil, kde už taky začal teď o víkendu advent. Vánoce v safari parku jsou jako tradičně plné světýlek a propojují tu africkou exotiku s českými tradicemi řemesly. Jinak jsem taky zaregistroval, že i teď se tam v zimě rodí mláďata, jako třeba malá jsem říkat anebo Hrabáč. A my o tom všem budeme teď mluvit s Michalem Šťastným, který k nám ze safari parku přijel. Dobré ráno. Michale, vítej. Dobré ráno.

  • Tak hned řekněte asi, jak to o víkendu začala u vás, ten advent, jaké to bylo v sobotu, že?

  • Byl to mrazivý rozjezd? Ne, protože Praze a sněhový.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají