Host ve studiu

The Valentines mají debutové album: Naše písničky jsou zamilované, jen tak třeba nemusí vždy znít

Host ve studiu

The Valentines mají debutové album: Naše písničky jsou zamilované, jen tak třeba nemusí vždy znít
The Valentines

Hradec Králové

Jan Doležal, frontman populární královéhradecké hudební skupiny The Valentines, je dnešním hostem ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové. Indie popová trojice po řadě úspěšných singlů přichází s debutovým albem s příznačným názvem You All Look Beautiful When You Dance. Její tvorba je totiž mimo jiné typická tím, že vyzývají k tanci. 
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je osm minut po půl deváté a v Dobrém ránu ČRo Hradec Králové. Teď už s námi Jan Doležel z královéhradecké hudební skupiny. Valenta. Jen z. Dobré ráno. Dobré ráno.

  • My jsme se s vámi naposledy slyšeli u nás v rozhlase na začátku března, když je zrovna vycházel singl z nové desky písnička Eritrey. Zrovna v ten den vycházel i videoklip a dneska pátého dubna další novinka. A to je úplně nová deska vaší kapely. Je první.

  • Je první. No, odkládali jsme to na okamžik, kdy se budeme všichni cítit, že už máme dostatek písniček, se kterými chceme jít na desku jako takovou, protože to je přece jenom nějaký komplexnější balíček té hudby, není to jenom jednotlivých song, takže velká věc. Velký okamžik dnešek. Jak se jmenuje deska?

Více z pořadu