Host ve studiu

Srdce nemá vrásky. Pokračování bestselleru Láska ve špičce italské boty aneb Jak se stát Italkou

Host ve studiu

Srdce nemá vrásky. Pokračování bestselleru Láska ve špičce italské boty aneb Jak se stát Italkou
Blanka Malá s partnerem ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Teď vás zavedeme na jih Itálie, do sladké a zároveň také ostré Kalábrie, kterou možná znáte i z knížky naší rozhlasové kolegyně, moderátorky Blanky Malé s názvem Láska ve špičce italské boty, která se stala velkým čtenářským hitem a bestsellerem.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Osm hodin 39 minut. Z ČRo Hradec Králové vám přeje dobré ráno. No a já jsem slíbil, že vás teď zavedeme Dobrém ránu ještě na jih Itálie. Do sladké a zároveň taky ostré Kalábrie, kterou možná znáte i z knížky naší rozhlasové kolegyně moderátorky Blanky malé. Láska ve špičce italské boty, která se stala velkým čtenářským hitem a bestsellerem. No a protože Blanka nejenom sama sobě, ale hlavně tedy svým věrným, dychtivým čtenářům a čtenářkám slíbila pokračování, tak jsem opravdu moc rád, že se teď můžu osobně v Dobrém ránu Blanky zeptat, jak to vypadá. Blanko, ahoj, vítám tě.

  • Ahoj. Jakube. Dobré ráno všem posluchačům. Já musím nejdřív říct, že je to hrozně príma zase přijít sem. Ta láska na celý život.

  • To dítě prostě ten a láska k mikrofonu vás k mikrofonu a k rozhlasu. A jsem moc rád, že zase mohu alespoň chvilku promlouvat k posluchačům ČRo.

Více z pořadu