Host ve studiu

Slavnosti svátku matek na zámku v Holovousích = oslava mateřské lásky. Charitativní akce pro všechny

Host ve studiu

Slavnosti svátku matek na zámku v Holovousích = oslava mateřské lásky. Charitativní akce pro všechny
matka a syn (rodina)

Hradec Králové

Pozveme vás na velmi zajímavou akci, která se koná v neděli 12. května na zámku v Holovousích na Jičínsku. Jedná se o 1. ročník charitativní akce Slavnosti svátku matek. Určitě se dobře pobavíte a navíc, pokud přijdete, pomůžete Azylovému domu pro matky s dětmi v Hradci Králové, kam poputuje výtěžek ze vstupného.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. No a v Dobrém ránu vás teď ještě budeme zvát na moc pěknou akci, která nás čeká teď neděli 12. května na zámku v Holovousech. A bude to první ročník charitativní akce, slavnosti Svátku matek, na kterém se určitě moc hezky pobavíte. A navíc, když přijdete, tak pomůžete i azylovému domu pro matky s dětmi v Hradci Králové, kam půjde výtěžek ze vstupného a víc, už nám teď řeknou naši hosté. Ilona Kovářová, která dlouhodobě pro pěstounskou péči pracuje. A tak její syn Adam Herman, který jako student muzikálového zpěvu a herectví na Mezinárodní konzervatoři v Praze připravil celý ten nedělní program. Tak vás tady oba vítám. Dobré ráno. Dobré ráno. Krásné ráno.

  • Tak a hned mě zajímá, jak to tedy bude vypadat. Všechno, co jste na tu neděli připraveny. Kdo začne? Paní Kovářová je to řekněte vy.

  • Já si je. Krásné ráno. Milí posluchači, zveme vás co nejsrdečněji na nedělní akci. Je to naše první akce charitativní akce slavnosti Svátku matek, která se bude konat v Holovousích od 11 do sedmi hodin do večera. Bude to taková kojí souhrn několika souborů. Zpívat tam bude mít Adam Herman a jeho host.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají