Host ve studiu

Příroda, historie, řeka i architektura se spojily v český Betlém. Kouzelné Nové Město nad Metují

Host ve studiu

Příroda, historie, řeka i architektura se spojily v český Betlém. Kouzelné Nové Město nad Metují
Kouzelné Nové Město nad Metují z ptačí perspektivy

Hradec Králové

S Českým rozhlasem Hradec Králové se dnes podíváte do Nového Města nad Metují, kde mají nejen krásný zámek, ale také nádherné historické centrum i náměstí. A v čele radnice už třetí funkční období stojí starosta Petr Hable, který nám toto město představí svým pohledem. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A jsem za těch 39. V Dobrém ránu se dnes podíváme, jak jsme slíbili, do Nového Města nad Metují, kde mají nejenom krásný zámek, ale taky krásné historické centrum, náměstí. A v čele radnice už třetí funkční období teď stojí starosta Petr Hable, který nám teď tedy Nové Město nad Metují představí svým pohledem. Pane jste?

  • Dobrý den. Dobré ráno. Dobrý den. Krásné ráno. No a já jsem se někde dočetl, našel jsem někde, že jste se tedy nejenom starostou Nového Města nad Metují, ale stal jste se taky někdy v roce 2010 snad starostou fotbalovým. Je to tak?

  • Tak bylo to ocenění, které vlastně hodnotilo mých předešlých působení ve fotbale, kde jsem já nejdřív jako hráč a později až 20 let jako trenér působil v Novém Městě nad Metují u mládežnických celků a samozřejmě jsem také funkcionáři jo, dělal jsem předsedu klubu, sekretáře a i dnes ještě jsem takovým méně akt.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají