Host ve studiu

Pořád někde něco organizuji, dávám dohromady a propojuji, směje se šéfka Centra uměleckých aktivit

Host ve studiu

Pořád někde něco organizuji, dávám dohromady a propojuji, směje se šéfka Centra uměleckých aktivit
Martina Erbsová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

V Červeném Kostelci na Náchodsku dnes začíná už 27. ročník přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla. Až do neděle jste všichni zváni do tamního divadla J. K. Tyla, kde se letos představí celkem 12 souborů z Královéhradeckého i Pardubického kraje. Nejlepší soubory pak postoupí na celorepublikovou přehlídku ve Volyni. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • V Dobrém ránu ČRo Hradec Králové zamíříme do Červeného Kostelce, protože tam dnes začíná už po 27. tuším, přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla. Takže ode dneška do neděle jste všichni zváni do tamního divadla je k. Tyla, kde se letos představí celkem 12.

  • Souborů z královéhradeckého, ale i Pardubického kraje. Na diváky prý letos čekají hlavně komedie, ale nebude chybět ani autorské divadlo. No a ty nejlepší soubory pak postoupí na celorepublikovou přehlídku ve Volyni. No a do Červeného Kostelce nás tedy dnes pozve Martina Erbsová z Centra uměleckých aktivit Hradec Králové, které tedy přehlídku i letos pořádá. Martina, vítám vás. Dobrý den.

  • Dobrý den. Tak můžeme nejdřív trošičku představí tuto divadelní přehlídku v Červeném Kostelci a říkal 27. ročník. Takže už taky krásná.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají