Host ve studiu

Někdo z nás. Nový kriminální psychothriller od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku

Host ve studiu

Někdo z nás. Nový kriminální psychothriller od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku
Kristýna Trpková ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Stvůra, Vesnice a Vetřelec. To jsou názvy jednotlivých dílů detektivní trilogie, kterou v obdivuhodně krátké době napsala Kristýna Trpková. Spisovatelka, která byla ještě do nedávna pouze vášnivou čtenářkou. Začala psát až během čekání na svého třetího potomka. A hned za svoji prvotinu získala Cenu Jiřího Marka za nejlepší českou detektivku.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Stvůra, vesnice a vetřelec. Tak já jsem začala tak tajemně teď v Dobrém ránu ČRo.

  • Králové. Ale chci připomenout, že to všechno jsou názvy jednotlivých dílů detektivní trilogie, kterou v obdivuhodné, tedy krátké době napsala Kristýna Trpková, spisovatelka, která byla ještě donedávna jenom vášnivou čtenářkou, začala psát až během čekání na svého, tuším třetího potomka, jestli si dobře pamatuji, a hned za svou prvotinu získala cenu Jiřího Marka za nejlepší českou detektivku. Co si taky vzpomínám, tak během prvního roku a půl napsala Kristina těch knížek asi šest a nestačily tak rychle ani vycházet. No a teď i na světě detektivka další, kterou vám s Kristýnou Trpkovou teď v Dobrém ránu moc rádi představíme.

  • Si na vítám vás. Dobrý den. Dobrý den. Děkuji za pozvání. Já myslím, že někdy v říjnu jsme si tady viděli říjen nebo listopad naposledy. No tak prosím vás, co se všechno a od té doby u vás změnilo? Kolik knížek jste na psala, protože píšete vražedným tempem.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají