Host ve studiu

Nebe pro handicapované! Při charitativní akci na hradeckém letišti sveze lidi vládní armádní Airbus

Host ve studiu

Nebe pro handicapované! Při charitativní akci na hradeckém letišti sveze lidi vládní armádní Airbus
Piloti v kokpitu letadla Airbus |

Hradec Králové

Open Skies for Handicapped je charitativní akce, kterou od roku 2008 pořádají Letecké služby Hradec Králové a.s. Cílem je umožnit lidem se zdravotním znevýhodněním zážitek z vyhlídkového letu. Součástí akce je bohatý doprovodný program, který je přístupný široké veřejnosti. Vstup na akci a parkování jsou v průběhu akce zdarma. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sobotu 20. června bude na hradeckém letišti každoroční charitativní akce občanská SFOR handicap, která lidem se zdravotním znevýhodněním umožní.

  • Zažít vyhlídkový let. A ten se postará Armáda ČR se svými letadly. Hodně toho bude k vidění i na zemi a víc nám řeknou jednak ředitel leteckých služeb Hradec Králové Pavel Rynt, ale je tu s námi i bývalý armádní pilot, který na letišti v Hradci prožil velkou část své profesní kariéry a létal třeba na vojenských stíhaček Mig 21. Tomáš Kvítek. Pánové, vítám vás. Dobrý den.

  • Dobrý den. Dobrý den. No a nejdřív možná bych chtěl blahopřát, protože tato akce Sky Sports handicap se stala vlastně akcí.

Více z pořadu

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu