Host ve studiu

Mravenčí práce do poslední chvíle, člověk pořád něco hledá a domlouvá, usmívá se dramaturg Regionů

Host ve studiu

Mravenčí práce do poslední chvíle, člověk pořád něco hledá a domlouvá, usmívá se dramaturg Regionů
Martin Satoranský ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

V pátek 21. června vypukne v Hradci Králové divadelní svátek, letošní mezinárodní festival Regiony. Téma letošního ročníku je chvění, tekutost a rovnováha. Čeká nás více než 300 představení na 30 místech v Hradci. Bude to činohra, alternativní a loutkové divadlo, tanec, autorská představení nebo koncerty. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je osm minut po půl deváté. ČRo Hradec Králové s vámi. Dobré ráno vám přejeme. A už příští.

  • Pátek 21. června to Hradci Králové zase všechno. Vypukne. Tedy letošní Hradecká mezinárodní divadelní přehlídka festival regiony. Téma letošního ročníku je chvění, tekutost a rovnováha. Čeká nás prý více než 300 představení na 30 místech v Hradci. Bude to činohra, alternativní a loutkové divadlo, tanec, autorská představení nebo koncerty. No a na těch báječných osm nejenom, tedy divadelních dní festivalových, nás přišel teď pozvat dramaturg Klicperova divadla Martin Satoranský, který je ale zároveň dramaturgem i festivalovým. Martine, vítám vás. Dobrý den. Dobrý den.

  • Tak jak pokračují přípravy? Spíte dobře? Zatím. Já spím dobře.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu