Host ve studiu

Luboš Tuzar starostuje Smiřicím šesté funkční období: Už poslední, snažím si zachovat duševní zdraví

Host ve studiu

Luboš Tuzar starostuje Smiřicím šesté funkční období: Už poslední, snažím si zachovat duševní zdraví
Luboš Tuzar ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Vezmeme vás do města, které leží nedaleko Hradce Králové, protéká ním řeka Labe, žije tam kolem 3 000 obyvatel a každý rok se tam místní kaple rozezní úžasným hudebním festivalem. Akustika té kaple je výjimečná, stejně jako atmosféra celého festivalu. A už přes 20 let šéfuje zdejší radnici Luboš Tuzar, starosta Smiřic.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jiří Štědroň nám dospívá teď devět minut náskoku.

  • Pátém Dobrém ránu ČRo Hradec Králové. No, já jsem slíbil, že vás ještě dneska vezmeme do města, kterým vlastně nedaleko Hradce Králové také protéká řeka Labe, že je tam asi kolem 3000 obyvatel. Každý rok se tam místní kaple rozezní úžasným hudebním festivalem. Mimochodem, akustika té kaple je taky výjimečná, stejně tak jako její atmosféra. A už přes 20 let a tam vede pan starosta Luboš Tuzar, kterého zase moc a vidím. Dobré ráno. Dobré ráno. Všem roste. Ještě jsme neřekli, kde vlastně se ocitáme. Ve Smiřicích, že ano. To je.

  • Ten jsme sice momentálně v Hradci, ale ve Smiřicích ano. Smiřice tak rozsvěceli jste teď o adventní neděli první vlastně taky vánoční strom u vás nebo výzdoby? Hlavně?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají