Host ve studiu

Leggiero Quartet aneb „Pohodáři“ s titulem Talent Královéhradeckého kraje mají své první cédéčko

Host ve studiu

Leggiero Quartet aneb „Pohodáři“ s titulem Talent Královéhradeckého kraje mají své první cédéčko
Leggiero Quartet aneb "Pohodáři" s titulem Talent Královéhradeckého kraje

Hradec Králové

Představíme vám mladé a šikovné muzikanty z Hradce Králové a pozveme na jejich koncert. Leggiero Quartet je smyčcové kvarteto, jehož členové spolu hrají už od studií na střezinské základní umělecké škole. Mají za sebou úspěchy na mnoha soutěžích, v roce 2017 bylo kvarteto dokonce oceněno titulem Talent Královéhradecké kraje. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • V Dobrém ránu vám ještě představíme, jak jsem slíbil, mladé a šikovné muzikanty z Hradce Králové a pozveme vás taky na jejich koncert příští týden. Let žije rok. Kvartet je smyčcové kvarteto z Hradce Králové. Jeho členové spolu hrají už od studií na střední a základní umělecké škole. Mají za sebou úspěchy na mnoha soutěžích. V roce 2017 bylo kvarteto dokonce oceněno titulem talent Královehradeckého kraje. No a příští týden s vámi budou chtít pokřtít své první CD v sále církve bratrské v Hradci Králové. A k tomu už nám řeknou víc houslistka Marie Bařinová a violoncellistka Anna Marie.

  • Kadečková, které tu vítám. Tak dobrý den. Dobrý den. Děvčata. Tak na co se můžeme těšit příští týden? V úterý, ať to řekneme rovnou. Bude to od 18 hodin v úterý 11. června až velký koncert.

  • Kdy to taková velká sláva. Právě pro nás je to úplně k srdcová záležitost a vlastně rozloučení se právě se studiem na zmiňované Sušice. Takže ještě právě k našemu vystoupení, kdy předvedeme pár skladeb, co jsem právě na tom CD nahrané, tak se přidávají i smajlík, Sting, orchestr a právě obohacen ještě o členy, se kterými jsme právě hrávali v tomto orchestru, takže to bude taková velká srdcová záležitost.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu