Host ve studiu

Jakub Hroneš se zapsal do snowboardingové historie. První na světě skočil trojité salto ze zábradlí

Host ve studiu

Jakub Hroneš se zapsal do snowboardingové historie. První na světě skočil trojité salto ze zábradlí
Jakub Hroneš ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Představíme vám devatenáctiletého snowboardistu Jakuba Hroneše, kterému se jako prvnímu na světě podařilo skočit trojité salto ze zábradlí. Jakub ten trik provedl na speciálně vytvořeném zábradlí o délce 10,5 metru ve špindlerovském Svatém Petru, tedy ve svém domovském středisku a zapsal se tak do snowboardingové historie. Ale vedla k tomu dlouholetá příprava. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Osm minut po půl deváté posloucháte ČRo Hradec Králové. No a jak jsem slíbil, v Dobrém ránu vám dnes ještě představíme devatenáctiletého snowboardy 100 Jakuba Hroneš ze Špindlerova Mlýna, kterému se jako prvnímu na světě povedlo skočit trojité salto ze zábradlí. Jakub ten trik provedl na speciálně vytvořeném zábradlí o délce 10 a půl m ve Špindlerové Svatém Petru, v jeho tedy domovském středisku. No a vedla k tomu prý dlouholetá příprava. Pokoušel se o to už v minulém roce. No a jeho tedy letošním úspěšným provedením tedy toho skoku se zapsal Jakub do snowboardingu v historii. Jakub Hroneš je tady dneska s námi. Dobrý den. Jakube. Vítám vás.

  • Dobrý den a gratuluji teda. Viděl jsem to včera na videu a byla to teda velká parádnice.

  • A jako to, co se povedlo. Můžeme to trošičku už jsme přece jenom v rádiu. Nedá se to jako ukázat. Můžeme to popsat teda. Co se vám povedlo? Jak vypadá ten skok? Trojitý skok. Trojité salto ze zábradlí skočené.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají