Host ve studiu

Hvězda z křídel utkaná, audiokniha pro děti i dospělé. Slova válka, voják, nacista či Žid nezazní

Host ve studiu

Hvězda z křídel utkaná, audiokniha pro děti i dospělé. Slova válka, voják, nacista či Žid nezazní
Štěpán Hak ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Představíme vám dramatika, scenáristu a také nadšeného ochotníka Štěpána Haka, který pochází z Rohoznice na Jičínsku a žije v Tetíně nedaleko Miletína. Píše divadelní hry, podle jeho scénářů vznikl i film nebo některé díly oblíbených televizních seriálů. A teď je na světě úplně nová audiokniha nejen pro děti, kterou vám spolu představíme.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. Je osm minut po půl deváté. No a já jsem vám slíbil, že vám představíme dnes regionálního. Dramatik a scénáristou. Taky jsem o něm slyšel, že i nadšeným ochotníkem Štěpána Haka, který pochází z Rohoznice na Jičínsku a teď žije v Tetíně nedaleko Miletína. Píše divadelní hry. Podle jeho scénářů vznikl i film nebo některé díly oblíbených televizních seriálů. No a teď teď je na světě úplně nová audiokniha nejenom pro děti, kterou vám spolu rádi představíme a která asi také bude, předpokládám inspirovaná hodně tím krásným podkrkonošským krajem. Kde Štěpán Hak že ještě pane. Vítám vás. Dobrý den. Dobré ráno. Já vás taky dobrý den. Děkuji za.

  • Pozvání. Tak nám hned představte tu audio knížku. Vy jste jim jít dál. Tady je to teda, musím říct, nádherné. Je to vlastně dřevěná hvězda.

  • Která vůbec nevypadá, jako že to je audiokniha. Jak?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají