Host ve studiu

Hradecká múza Iva Marešová: Chystáme vzpomínku na Zuzku Navarovou. Ta byla vždy mou velkou inspirací

Host ve studiu

Hradecká múza Iva Marešová: Chystáme vzpomínku na Zuzku Navarovou. Ta byla vždy mou velkou inspirací
Hradecká múza - Iva Marešová a RAZAM s Filharmonií Hradec Králové

Hradec Králové

Královéhradecká rodačka, zpěvačka Iva Marešová, si z předávání výročních cen města Hradce Králové odnesla Hradeckou múzu za mimořádný kulturní počin. Ivu můžete znát z muzikálů Excalibur nebo koncertů kapel Precedens, Deset očí, je také spoluzakladatelkou kapely Razam. A právě společný koncert s Filharmonií Hradec Králové uchvátil publikum natolik, že je z toho letošní Hradecká múza.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové i teď, devět minut po půl deváté. No a královéhradecká rodačka, zpěvačka Iva Marešová si z letošního předávání výročních cen města Hradce Králové odnesla Hradeckou múzu za mimořádný kulturní počin. Připomenu, že i vy můžete znát z muzikálů Dalibor nebo koncertů kapel precedens 10 očí.

  • Je také spoluzakladatelkou kapely Rush, což je aktuální záležitost. No a jejich společný předvánoční koncert s filharmonií Hradec Králové uchvátil publikum natolik, že je z toho tedy letošní Hradecká múza, která teď sedí naproti mně i vám. A schová. Dobré ráno. Krásné ráno všem přeji. Gratuluji a děkuji.

  • K tomu ocenění se to pro vás znamená být Hradeckou múzou vlastně?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají