Host ve studiu

Hraběnka Andrea Kolowrat Krakowská: Koupila jsem asi půl kilometru záclon, aby bylo všechno tip ťop

Host ve studiu

Hraběnka Andrea Kolowrat Krakowská: Koupila jsem asi půl kilometru záclon, aby bylo všechno tip ťop
Hraběnka Andrea Kolowrat Krakowská ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Rozhlas jede za vámi, zábavná show Aleše Cibulky, dnes na cestě Českem přibrzdí večer také na rychnovském zámku, který patří rodu Kolowratů. V minulých letech prošel celý zámecký areál, včetně kostela Nejsvětější trojice, velkou obnovou a revitalizací.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové? Je.

  • Osm minut po půl deváté. No a rozhlas jede za vámi. Jak určitě víte, naše zábavná show Aleše Cibulky dnes na cestě Českem přibrzdí večer také na rychnovském zámku, který patří rodu kolovratů. V minulých letech prošel celý zámecký areál včetně kostela nejsvětější Trojice velkou obnovou a revitalizací. No a my vám teď v Dobrém ránu po víme, jaká bude ta letošní hlavní turistická sezona na zámku, i to, jak obtížné je plnit rodové heslo pánů z Kolovrat. Tedy věrně a stále v dnešní složité a době, protože i na to se určitě zeptáme zámecké paní Andrey Kolowrat Krakovský, která je našim dnešním ranním hostem. Paní Kolovratová, vítám vás. Dobrý den. Dobrý den. Dobré ráno. Tak je všechno přichystáno dneska navečer, až rozhlas přijede za vámi?

  • No to doufám. Hlavně návštěvníky už čekají na to, až ta akce byla hned vyprodána a strašně moc lidi se ptají, jestli to ještě jedenkrát budeme opakovat.

Více z pořadu