Host ve studiu

Barbora Mochowa vydala své nové album Bludička: CD, to je zhmotněná hudba. A je co polít šampaňským!

Host ve studiu

Barbora Mochowa vydala své nové album Bludička: CD, to je zhmotněná hudba. A je co polít šampaňským!
Zpěvačka a klavíristka Barbora Mochowa

Hradec Králové

Už je to pár let, co jsme vám představovali zpěvačku a skladatelku Barboru Mochowou z Trutnova, která se tenkrát zúčastnila národního kola soutěže Eurovize. A protože teď vydala své druhé autorské album, které se jmenuje hezky tajemně Bludička, tak jsme nemohli Báru Mochowou opět nepozvat.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • No, musím říct, že pár let už to bude, co jsme vám v Dobrém ránu představovali zpěvačku a skladatelku z Trutnova Barboru Mochowou, která se tenkrát kolem toho roku 2019, kdy tady byla poprvé, zúčastnila národního kola Eurovize. Pak to bylo snad ještě jednou. No a protože teď vydala své druhé autorské album, které se jmenuje tak hezky tajemně bludička, tak jsme nemohli Báru Mochowou nepozvat. Dneska ráno, Báro, vítám vás. Dobrý den.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání. Tak vzpomínáte si na ten rok 2019, kdy jsme slavili námi vidět i poprvé. Pamatuji si, že se bylo to s vámi příjemné. To je takový moment, který já si vybavím. Mám stejný pocit. Jo. No super. No. A co se všechno od té doby u vás změnilo? Já říkal, že tenkrát jsme si povídali o té Eurovizi, což jste byla vlastně poprvé.

  • A pak ještě jednou. Takže dvakrát. Celkem pak ještě.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají