Host ve studiu

70. narozeniny slaví hradecká galerie unikátní výstavou Hledá se mistrovské dílo! Najde ho veřejnost

Host ve studiu

70. narozeniny slaví hradecká galerie unikátní výstavou Hledá se mistrovské dílo! Najde ho veřejnost
Hledá se mistrovské dílo - výstava

Hradec Králové

Vyrazíme za uměním, protože Galerie moderního umění v Hradci Králové slaví 70 let a zve všechny, aby to přišli oslavit. Návštěvníkům a svým příznivcům nabídne dnes komentované prohlídky a vstup zdarma do všech stálých expozic a výstav. Ředitel galerie František Zachoval nám o tom řekne mnohem víc.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tak posloucháte ČRo Hradec Králové i devět minut po půl deváté. My vás všechny zdravím a já jsem slíbil, že v Dobrém ránu a vyrazíme dnes ještě za uměním. A to hlavně proto, že galerie moderního umění v Hradci Králové slaví 70 let a i vás zve, abyste to s nimi přišli dnes oslavit. Návštěvníkům a svým příznivcům nabídne dneska komentované prohlídky a vstup zdarma do všech stálých expozic a výstav. No a ředitel galerie František Zachoval nám určitě teď řekne mnohem víc, pane řediteli, dobrý den. Dobré ráno.

  • Dobré ráno. Děkuji za pozvání. A pak jste se na dnešek vyspal.

  • No, už jsem se probudil ve čtyři ráno. To se nedivím.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají