Host Radiožurnálu

Spolek Agathy Christie udržuje její dobré jméno. Čestnými členy jsou její vnuk i David Suchet, říká šéfka společnosti Ohnesorg

Host Radiožurnálu

Spolek Agathy Christie udržuje její dobré jméno. Čestnými členy jsou její vnuk i David Suchet, říká šéfka společnosti Ohnesorg
Ze seriálu Hercule Poirot: Smrt lorda Edgwara

Radiožurnál

Co vytváří česká Společnost Agathy Christie? Kdo jsou její čestní členové? A jaké bylo pro její předsedkyni setkání s vnukem spisovatelky?  „Byl strašně rád. Kdokoliv, kdo má rád jeho babičku a podporuje jí, tak to strašně oceňuje,“ říká v pořadu Host Radiožurnálu předsedkyně Společnosti Agathy Christie Jana Ohnesorg.
Patricie Strouhalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobrý den. Tím hostem ve vysílání Víkendového Radiožurnálu jedné se Jana Ohnesorg, předsedkyně společnosti Agáty Christie. Vás tady vítám. Dobrý den. Dobrý den. Vy jste přečetla všechny detektivka, no a proto jste se stala přece když ne ne, stala jsem se předsedkyní, ještě než jsem přečetla všechny detektivky. Stala jsem se předsedkyně jí z toho obvyklého důvodu, že to nikdo jiný nechtěl dělat.

  • A vy to pořád chcete dělat?

  • Už jsme unavení i se svým místopředsedou. Jsme unavení jednak energií, jednak i ty nápady samozřejmě po těch letech docházejí. A ale pořád to nikdo nechce dělat. I.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají