Host Radiožurnálu

Fyzické bolesti ze špatných emocí? Když vnímám emoční nesoulad, tak je třeba ho najít a prožít si ho, radí fyzioterapeut

Host Radiožurnálu

Fyzické bolesti ze špatných emocí? Když vnímám emoční nesoulad, tak je třeba ho najít a prožít si ho, radí fyzioterapeut
Tomáš Rychnovský

Radiožurnál

O pohybu a jeho souvislostech se nejvíc dověděl od profesora Pavla Koláře. Fyzioterapeut Tomáš Rychnovský se věnuje takzvanému celostnímu přístupu k pacientům. K čemu je vlastně dobrá bolest? Skutečně existuje bolest psychická? A jak se dobrat vnitřního klidu, abychom bolest ovládli? Hostem víkendového Radiožurnálu byl Tomáš Rychnovský.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Kdo by nechtěl žít bez bolesti? Hostem Radiožurnálu je dnes fyzioterapeut, celostní terapeut a psychosomatický kouč Tomáš Rychnovský. Dobrý den. Dobrý den. Vás nic nebolí.

  • Bolí mě občas, ozývají se nějaká místa, když ztrácím trošku čas na sebe. Takže to cítím taky. Co to znamená? Ztrácím čas, že necvičíte třeba neprotahuje.

  • No, cvičení nedělám každý den, což mě jako úplně nevadí, protože ty svaly zapojuji relativně dost i při té práci nebo v autě. No ale když ten čas na sebe nemám, jako zastavit se a zapřemýšlet si, být s manželkou, s dětmi, tak to se bude cítit. A za kým jde v takovém případě? Celostní to. Zopakuji to, pokud něco bolí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají