Host Radiožurnálu

Dlouho mi trvalo vymanit se z rolí zamilovaného teenagera, říká Adam Mišík. Chystá se další série Metoda Markovič

Host Radiožurnálu

Dlouho mi trvalo vymanit se z rolí zamilovaného teenagera, říká Adam Mišík. Chystá se další série Metoda Markovič
Adam Mišík, zpěvák a herec

Radiožurnál

Společně s dalšími Young Stars zasadil strom na festivalu ve Zlíně. Herec a muzikant Adam Mišík se tu ocitl vedle Anny Fialové nebo Filipa Březiny. Teď se ale už připravuje na koncert ve Foru Karlín, bude se také točit další série Metody Markovič. „Je to skvělý projekt, na který se diváci těší už teď,“ říká Adam Mišík.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobré dopoledne. Dnes pro vás vysíláme z Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. Mým dnešním hostem je herec, ale taky muzikant Adam Mišík. Dobrý den.

  • Dobré dopoledne. Vy za sebou máte včerejší večerní koncert s kapelou. Jak se vydařil? Jaké bylo festivalové publikum?

  • Tak vzhledem k tomu, že to počasí bylo včera hodně jaksi divoký, tak jsme měli trochu strach, ale lidi přišli na kongres a dokonce i když začalo pršet v průběhu našeho vystoupení, teď i v tom jako šíleným dešti tam vydrželi, takže za to je moc moc děkujeme. Jsme rádi, že že takto kvůli nám i jako jsou schopný zmoknout.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu