Host Lucie Výborné

Zjistila jsem, že mě strašně baví hrát policajtky, říká ke své roli v minisérii Pozadí událostí Martha Issová

Host Lucie Výborné

Zjistila jsem, že mě strašně baví hrát policajtky, říká ke své roli v minisérii Pozadí událostí Martha Issová
Herečka Martha Issová

Radiožurnál

Do své poslední filmové role se prý doslova zamilovala. Herečka Martha Issová ve filmu Buko hraje postiženou mladou ženu. V rozhovoru s moderátorkou Lucií Výbornou si ale také pochvaluje roli policejní vyšetřovatelka Lídy Stehlíkové v minisérii Pozadí událostí, kterou vysílala Česká televize. „U herectví mě vlastně baví úplně nejvíc to, že se můžu beztrestně vydávat někam, kam bych ve svém životě ani nenakoukla,“ popisuje herečka.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné, mého hosta před.

  • Stavovat nemusíme. To herečka Martha Issová. Vítám vás tady. Dobrý den. Děkuji mockrát. Dobrý den. Než to začalo.

  • Stihli jsme si doporučit několik filmů, a to na základě vlastně mého zvídavého dotazu. Jak to vypadá, když se se svým partnerem Davidem Ondříčkem díváte doma na filmy? A na co se vlastně díváte z samozřejmě je to opravdu strašně zajímavý a je to něco, co se velice vyvíjí v průběhu let toho našeho vztahu, protože samozřejmě když jsme se seznámili a začali jsme spolu chodit, tak jsme se jeden na druhého tvářili jako intelektuálové a koukali jsme spolu na velice hodnotné filmy. Takže na Rockyho já bych nikdy nevidím nikde. Režisér samozřejmě, že ne, i když David v tomto směru je poměrně přímočarý a vlastně jako celkem vod začátku mě zasvětil do těchto svých libůstek, takže jsme to tak jako prokládali, ale koukali jsme se hodně vlastně jako, jak se člověk seznamuje, tak vlastně tomu druhému.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají