Host Lucie Výborné

Zažila jsem kousek opravdového života, vypráví paddleboardistka. Vyrazila i na Yukon

Host Lucie Výborné

Zažila jsem kousek opravdového života, vypráví paddleboardistka. Vyrazila i na Yukon
Monika Klemšová

Radiožurnál

Monika Klemšová má za sebou tisíce kilometrů po českých přehradách, jezerech, řekách, byla i ve Skandinávii a podnikla výpravu na kanadské řeky Yukon a Big Salmon River. Paddleboarding objevila  v roce 2018. „Víceméně nedopatřením jsem si pořídila první paddleboard nevalné kvality, ale užili jsme si spoustu radosti a srandy se synem, pak i s dcerou. Začali jsme kratšími výlety a strašně se nám to líbilo,“ popisuje autorka knihy Na paddleboardu za snem.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné.

  • Můj dnešní host má, teď ne, ale když dělá to, co má nejraději, tak má v ruce pádlo, stojí na billboardu a má za sebou na skromném plavidle už 1000 km po českých přehradách a řekách, jezerech. Má za sebou Skandinávii, a taky poslední velké cesty výpravu do Kanady na řeku Yukon. Aby k salmonely ve Monika Klemšová. Tak vás tady vítám. Dobrý den.

  • Dobrý den. No za pozvání. Nevynechala jsem něco podstatného z vaší padl Bornové kariéry.

Více z pořadu