Host Lucie Výborné

„Trávíme spolu víc času v práci než doma,“ vypráví Matouš a Nathanael Rumlovi. Hrají v Návštěvě na zabití

Host Lucie Výborné

„Trávíme spolu víc času v práci než doma,“ vypráví Matouš a Nathanael Rumlovi. Hrají v Návštěvě na zabití
herci Matouš a Nathanael Rumlovi

Radiožurnál

Hrají spolu otce a syna v divadelní hře Návštěva na zabití. Herci Matouš a Nathanael Rumlovi se tak potkávají na jevišti ve stejném vztahu jako v životě. „Snažím si práci moc netahat domů, ale čím dál více děláme dohromady na stejných projektech, tak nám to nedá se o tom nebavit,“ říká Matouš. A Nathanael dodává: „Všechno mám odkoukané od rodičů, hrozně mě baví hrát s tátou a mámou.“ Jak moc britský dramatik vystihl jejich skutečné situace?
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné.

  • Matouš a na tanec Rumlovi. Oba dva herci. Dneska mí hosté. Tak vítejte ve studiu. Dobrý den. Dobrý den. Dobrý den. Říkám na ta na l. Je to správně? Ano. Já je výslovnost vynikající. Může to nějak počeštit trošku. Já myslím, že takto to ano.

  • Ano, já pořád můžu vám říkám. A tam třeba nebo ano, ano. Je to takto v pořádku. Dobře. Ale začneme s tatínkem. Tak známý herec Matouš Ruml byl do Dětského divadelního studia Švandova divadla přiveden maminkou. To vám bylo šest? Ano.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají