Host Lucie Výborné

S hubnutím nespěchejte. Tělo bychom neměli vnímat jako problém, přibližuje výživová poradkyně

Host Lucie Výborné

S hubnutím nespěchejte. Tělo bychom neměli vnímat jako problém, přibližuje výživová poradkyně
Lenka Vymlátilová je výživová poradkyně a lektorka. Sama si prošla nejrůznějšími dietami, až našla zdravý způsob hubnutí a udržení váhy v organizaci STOB, kde je dnes i lektorkou

Radiožurnál

Lenka Vymlátilová je výživová poradkyně a lektorka. Sama si prošla nejrůznějšími dietami, až našla zdravý způsob hubnutí a udržení váhy v organizaci STOB, kde je dnes i lektorkou. „Nadbytek kolem nás utlumuje, nevnímáme vnitřní hlas, který říká, jestli jsme nasyceni,“ zamýšlí se nad hlubší podstatou přejídání. Jaký postup se jí u klientů osvědčil? A proč jsou podle ní při hubnutí důležité emoce? Poslechněte si rozhovor!
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné, jestli ho máte nějaká?

  • Kila navíc nebo nějaké předsevzetí ohledně hmotnosti, se kterým si nevíte rady, tak byste mohli setrvat se mnou a s Lenkou. Vymlátil lovu, která je mým dnešním hostem. Je to nutriční poradkyně a lektorka společnosti stop obezitě. Vítám vás tady. Dobrý den.

  • Dobrý den. Já vás taky vítám i posluchače. Široký úsměv.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají