Host Lucie Výborné

Po padesátnici by měl zaměstnavatel skočit. Má manažerské kvality, nadhled i zkušenost, shrnuje autorka Kapsová

Host Lucie Výborné

Po padesátnici by měl zaměstnavatel skočit. Má manažerské kvality, nadhled i zkušenost, shrnuje autorka Kapsová
Lenka Kapsová je překladatelka, pedagožka a autorka knihy Padesátka

Radiožurnál

Lenka Kapsová je překladatelka, pedagožka a autorka knihy Padesátka. V knize rozhovorů se ženami se zabývá menopauzou a změnami, které toto období nejen ženám přináší. „Ženy mají spoustu rolí, které se během menopauzy proměňují, čímž přináší šanci na vitální přeměnu,“ popisuje Kapsová, jakým způsobem je možné se změnami pracovat. Co je pro ženy v menopauze nejnáročnější? A má termín druhá míza pozitivní konotace? Poslechněte si rozhovor.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné? Mým.

  • Snem je dneska, překladatelka a taky spolupracovnice Lidových novin Lenka Kapsová, která do lidovek píše krásné sloupky, které se jmenují ztraceni v jazyce. Takže když se budeme probírat jenom lingvistickým koutkem, tak by to stačilo. Ale mně to nestačí. Lenka Kapsová totiž napsal knihu, která se jmenuje padesátka. Tak vás tady vítám, Lenko. Dobrý den.

  • Dobrý den. Budeme se bavit o menopauze, o tom, co se děje s ženami v tomto období. A vy mi řekněte, proč by nás teď měli poslouchat i muži?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají