Host Lucie Výborné

Papírové noviny přečtu od A do Z. Donutí mě to číst i obory, které normálně nesleduju, říká Jiří Martínek alias Doktor Vševěd

Host Lucie Výborné

Papírové noviny přečtu od A do Z. Donutí mě to číst i obory, které normálně nesleduju, říká Jiří Martínek alias Doktor Vševěd
Jiří Martínek známý z televizní soutěže Na lovu jako Doktor Vševěd

Radiožurnál

V civilu je Jiří Martínek geograf, kartograf a vysokoškolský učitel, který pracuje také v Historickém ústavu Akademie věd. Širší veřejnosti je však známý jako Doktor Vševěd z televizní vědomostní soutěže Na lovu, kde udivuje diváky svými všeobecnými znalostmi. „Škola mě vždycky bavila,“ usmívá se. Dobrý učitel je podle něj zásadní. „Dokáže přitáhnout i odradit. Měl jsem v životě kliku i na tělocvikáře,“ usmívá se Jiří Martínek alias Doktor Vševěd.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné.

  • Na Radiožurnálu usedá geograf, kartograf a vysokoškolský učitel, který pracuje také v Historickém ústavu Akademie věd ČR. Jiří Martinek. Tak vás tady vítám. Dobrý den v retro. Já jsem si říkala, že vás poprosím o klidnější odpovědi. V řádu i více větší, než jste zvyklí a možná pomaleji.

  • Dobře, ale to asi nepůjde, co? Tak můžu mluvit i pomaleji. Ale ta kadence těch odpovědí, kterou máte v tom televizním pořadu, ta vám vlastně přináší body.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají