Host Lucie Výborné

Nejvíc mě inspirovala odvaha redakce Československého rozhlasu, říká Ewa Farna o písni k filmu Vlny

Host Lucie Výborné

Nejvíc mě inspirovala odvaha redakce Československého rozhlasu, říká Ewa Farna o písni k filmu Vlny
Zpěvačka Ewa Farna

Radiožurnál

Ve dvanácti letech se dnes třicetileté Ewě Farne proměnil život a stala se známou zpěvačkou. „Část mých snů se děje líp, než jsem si dokázala vysnít,“ přiznává. Dnes je svou vlastní šéfkou, která je na sebe přísná i laskavá. „Jsem máma, mám dvě děti a máma nemůže být tak moc pryč. Práci dávkuju,“ usmívá se. Nově natočila píseň Vlny ke stejnojmennému filmu Jiřího Mádla. Videoklip bude mít premiéru v pátek 14. 6. v 15 hodin.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné.

  • Mladá žena, která si naproti mně ve studiu rázně nasadila sluchátka, je naší nejúspěšnější popovou zpěvačkou a její bezmála už 31 let je taky manželkou maminkou dvou velmi malých dětí. Ewa Farna. Vítám vás tady. Dobrý den. Dobrý den. Já jsem vás poslouchala ho, abych si tak poslechl. A to, co jsem prošvihla v těch uplynulých letech. Tři roky jsme spolu nemluvili a poslechla jsem si písničku, která se jmenuje.

  • Verze s nadváhou a ve verzi 0 2 je text. Jak se asi na mě díváš, když jsem aspoň trochu jakousi mě chtěla mít, tak když se vaše mladší a na vás teď podívá, je to tak?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu