Host Lucie Výborné

„Náměty si léčitel vybíral z filmů a seriálů.“ Autoři podcastové série otevírají příběh kutnohorské sekty

Host Lucie Výborné

„Náměty si léčitel vybíral z filmů a seriálů.“ Autoři podcastové série otevírají příběh kutnohorské sekty
Martin Štorkán a Vít Kubant, autoři podcastu Stoupenci

Radiožurnál

Stoupenci – do nitra kutnohorské sekty. Tak se jmenuje nová podcastová série investigativního týmu Radiožurnálu. Reportéři Martin Štorkán a Vít Kubant detailně rozkryli odstrašující fungování sekty, se kterou souvisí i úmrtí. Stoupence vedl léčitel Richard Šiffer, z jeho vraždy jsou obžalovány dvě jeho někdejší stoupenkyně. „Manipulace trvala třeba deset let,“ přibližují novináři a tvůrci podcastové série Štorkán a Kubant.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné. Hezké dopoledne a pěkný euforický den. Zlatý.

  • My se na Radiožurnálu ale věnujeme tomu, co je k tomu aktuálnímu dění, a proto jsou mými hosty vlastně moji kolegové reportéři. Martin Štorkán z investigativního týmu Radiožurnálu. Dobré dopoledne. Dobré dopoledne. Vítku band ze zpravodajského serveru iROZHLAS. Dobrý den. Dobrý den.

  • Rok a půl práce vyvrcholil tím, že na našich stránkách už je k slyšení vlastně celý celá podcastová série. Stoupenci, bavíme se o kutnohorské sektě.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají