Host Lucie Výborné

Na bezpečný porod v některých zemích stačí 800 korun, vybízí Pánek. Startuje projekt Skutečný dárek

Host Lucie Výborné

Na bezpečný porod v některých zemích stačí 800 korun, vybízí Pánek. Startuje projekt Skutečný dárek
Šimon Pánek

Radiožurnál

Knížka pro děti ze sociálně vyloučených rodin, podpora farmářů v rozvojových zemích nebo příspěvek na solární elektrárnu, která zásobuje školu. Člověk v tísni spouští další ročník charitativního e-shopu Skutečný dárek, o kterém s moderátorem Janem Pokorným mluvil ředitel Člověka v tísni Šimon Pánek. „Je to dárkový certifikát, který je možný si vybrat podle toho, co je člověku blízké,“ přibližuje. Poslechněte si rozhovor!
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sponzorem pořadu je on-line knihkupectví Palm. Knihy tečka. Cz. Čtení pro každého ve všech podobách knihy, knihy a audioknihy. Najděte se v příbězích na pány knihy tečka. Cz.

  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás provede.

  • Jan Pokorný. Dobrý den. Už přes 30 let se ve veřejném prostoru setkáváme se Šimonem Pánkem. Někdejší studentský vůdce většinu profesního života stojí v čele humanitární organizace Člověk v tísni. My se těch 30 let Šimon známe, tak nebudeme předstírat, že se neznáme. Asi zůstaneme u tykání. Co myslíte, Šimone?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají