Host Lucie Výborné

Jsem teď nevyřáděná. Na semaforu si dávám závody s ostatními auty, směje se Ester Ledecká

Host Lucie Výborné

Jsem teď nevyřáděná. Na semaforu si dávám závody s ostatními auty, směje se Ester Ledecká
Snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká

Radiožurnál

Ester Ledecká je sportovní světová hvězda, které se podařilo přivést zlaté medaile ze dvou odlišných disciplín: alpského lyžování a snowboardingu. Kvůli zranění, které si v létě přivodila, se nezúčastní lyžařského mistrovství světa. Na světový šampionát ve snowboardu se i přesto připravuje. Jaké rady jí předal její dědeček Jan Klapáč, bývalý hokejový šampion? Cítí se být legendou? A co je pro ni v kariéře vrcholové sportovkyně nejcennější? Poslechněte si celý rozhovor.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás výjimečně provede Vladimír Kroc.

  • Kluci, nejlepší z vás, je tady Esterka. Tímto výrokem nedávno připomenul hokejista Jan Klapáč hokejové začátky své vnučky Ester Ledecké, která je dnes hostem Radiožurnálu. Dobrý den. Dobrý den. Asi nelitujete toho, že jste u hokeje nezůstal?

  • No a v čase ano, anebo nebo jako spíš spíš se mi stýská trošku, že bych si možná jako ještě nikdy za za Brusel anebo zastřílela Vránu a tak. Brání vám v tom nic?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají