Host Dopoledne pod Ještědem

Rostlinám, které postihly mrazy, bychom měli dát šanci, radí odborník

Host Dopoledne pod Ještědem

Rostlinám, které postihly mrazy, bychom měli dát šanci, radí odborník
Jaroslav Palarec, učitel odborných zahradnických předmětů

Liberec

Dubnové mrazy způsobily škodu ovocným sadům a neušetřily ani některé květinové a zeleninové zahrady. Jak si poradit s poškozenými keři, trvalkami a ovocnými stromy? Ptali jsme učitele odborných zahradnických předmětů Jaroslava Palarce.
Pavel Kudrna

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Už nejsem volná. Petra Janů. Posloucháte ČRo Liberec. My jsme stále volní pro vás, pro všechny a budeme mít i volné dveře, když tak řeknu, tedy respektive otevřené dveře. Sobotu 18. května, kdy k nám můžete přijít na návštěvu, by vám tady ukážeme studia, pobavíte se s námi o vysílání. Bude tady i bohatý program. Ilona Csáková, nějaká ukázka bojového umění, bude tady malováním na obličej, pro děti, spousty věcí. Takže 18. května od 10 do 16 hodin.

  • No, velkou výhodu má náš dnešní host. Ten to tady zná už dobře. Tedy nemalujeme mu na obličej. Naopak někdy on může malovat čerta na zeď s informacemi, které pro nás má a je to odborník.

  • Ze SŠ hospodářské a lesnické ve Frýdlantu pan Jaroslav Palarec. Musím vás zdravím. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají