Host Dopoledne pod Ještědem

Dva lidé, jeden tým, jeden cíl. Jablonečtí hasiči Zdeněk Vrána a Vojtěch Prášil přivezli zlato z berlínského závodu

Host Dopoledne pod Ještědem

Dva lidé, jeden tým, jeden cíl. Jablonečtí hasiči Zdeněk Vrána a Vojtěch Prášil přivezli zlato z berlínského závodu
Zleva: nadpraporčík Zdeněk Vrána a nadstrážmistr Vojtěch Prášil z jablonecké stanice Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje

Liberec

I když původně patřili každý do jiného týmu, poté, co oba jejich kolegové onemocněli, spojili se v jeden. A ve své kategorii závod Berlin Firefighter Stairrun vyhráli.
Pavel Kudrna

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • No, nejsme úplně všichni stejní. Nemám ten pocit jako Jitka Zelenková, protože když se podíváme třeba na profese, tak jsou profese, řekněme pohodovější a pak ty, které skutečně obdivujeme. A já musím říct opakovaně v našem vysílání, teď v ČRo Liberec, že mezi ně mezi ty obdivované rozhodně patří práce hasičů.

  • Jsou první u dopravních nehod, hasí požáry, vstupují do objektů, které jsou zamořené nějakým řekněme život ohrožujícím plynem apod.. No a když tito hasiči, tedy abych nepoužil přímo třeba slovo pánové nebo kluci, dovedou ještě něco navíc? Tak je to obdivuhodné. Dvojnásobnou. A takové vítám právě dnes u nás ve vysílání. Hasiči z Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje pana Zdeňka Vránu a pana Vojtěcha Prášil. Při vám. Dobrý den.

  • Dobrý den. Dobrý den. Slýcháte na sebe?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají