Hobby magazín speciál

Zprovozňování zahradních bazénů po zimě začalo

Hobby magazín speciál

Zprovozňování zahradních bazénů po zimě začalo
Správný výběr povrchu nejbližšího okolí bazénu je důležitý

Plzeň

Začíná doba zprovozňování zahradních bazénů. Jak bazény na sezónu připravit, co všechno se musí na jaře udělat a kde neudělat chybu, radí Martin Zikula z plzeňské firmy, která bazény vyrábí a stará se o jejich servis.
Jiří Šobr

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hobby magazín chalupářské okénko.

  • Pomalu, ale jistě se začneme koupat buďto v řece, nebo v rybníce, jezeře. A ten, kdo na to má, tak se bude koupat doma v bazénu anebo se alespoň s močí v nějakém v uvozovkách Čech pátku, protože meteorologové letos předpokládají, že bude opravdu parné léto, a proto si o bazénech budu povídat s bazénovým technikem Martinem, s Mikulou z plzeňské firmy na Lochotíně, která se zabývá výstavbou a také udržováním bazénu. Hezký den. Hezký den. Začněme u těch bazénů. Když budeme mít zahradu a budeme mít peníze na bazén. A také kam ho dát. Kde začít? Bazén nadzemní anebo bazén a zapuštěný? A jak by měl být velký?

  • Bazén i jak jste již předeslal, se dělí na několik tipů, jak ty nadzemní bazény, které můžeme nazvat jako bazény dočasnými. Pokud máme opravdu horké léto a zjistíme, že máme potřebu se svlažit, můžeme jít nakoupit si ji. Jednoduchý nadzemní bazén, který po sezoně můžeme sklidit, třeba ho někomu darovat nebo pokud již bude full, je ve špatném stavu, tak zahodit. Anebo pokud bude dobrý, tak ho použij další. Sezonu. To je nejlevnější varianta vykoupání se na vlastní zahradě.

Ostatní také poslouchají