Filtr

Lukefry

Filtr. Udělej si obrázek sám. Umíte se pohybovat ve světě medií? Používáte sociální sítě? Youtuber Lukáš „Lukefry“ Fritscher má pro Tebe 10 dílnou podcastovou sérii Filtr, která se může hodit jak nováčkům, tak mediálním znalcům. Poslouchej, vyzkoušej si bonusové materiály a #filtruj!

Epizody seriálu

Autoři

Lukefry

Lukáš „Lukefry“ Fritscher

Jsem Lukáš, je mi 24 a většinou natáčím videa o tom, co mě zrovna baví – televize, média, politika, společenské dění nebo aktuální trendy. Kromě toho mě baví otevírat a vysvětlovat témata, o kterých se jinak běžně nemluví - mezi ty patří i sexuální výchova, které se věnujeme v nové podcastové sérii Polštář!

Lukáš sapík_filtr

Lukáš Sapík

V médiích působí od roku 2004, jako redaktor a později editor prošel redakcemi Práva, České tiskové kanceláře a Mladé fronty Dnes. V roce 2015 nastoupil do zpravodajství Českého rozhlasu, nejprve vedl pražskou redakci a následně se podílel na řízení regionálních redakcí. Od ledna 2023 se v Českém rozhlase podílí na vývoji nových formátů jako kreativní producent. Je spoluautorem úspěšných podcastových sérií Filtr a Polštář a nové podcastové série Kapesný.

Partneři