Dvacet minut Radiožurnálu

Zničení České republiky. Radši bych o procento zchudl, než abych tady měl africké a islámské migranty a bál se vyjít ven, říká Tomio Okamura

Dvacet minut Radiožurnálu

Zničení České republiky. Radši bych o procento zchudl, než abych tady měl africké a islámské migranty a bál se vyjít ven, říká Tomio Okamura
Tomio Okamura na tiskové konferenci SPD

Radiožurnál

Jak hodnotí dvacet let českého členství v Evropské unii parlamentní opozice? Proč chce hnutí SPD vyvolat referendum o vystoupení z EU? A co podle jeho předsedy znamená pro Česko migrační pakt? „Migrační pakt vznikl na základě iniciativy Německa, Itálie, Španělska a Francie právě proto, že se potýkají s nezvládnutým množstvím migrantů z Afriky a z islámských zemí,“ tvrdí šéf hnutí SPD Tomio Okamura. Moderuje Tomáš Pancíř.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak se hnutí SPD dívá na 20 let Česka v EU? Jaká je pozice Tomia Okamury a jeho hnutí po jeho nedávné celostátní konferenci a jak SPD přistoupí k jednání o vládním návrhu důchodové reformy?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie, poslanec, předseda sněmovního petičního výboru Tomio Okamura. Dobrý den. Vítejte v našem sněmovním studiu. Dobrý den vám i posluchačům. Včera uplynulo přesně 20 let od vstupu Česka do EU. Vy jste při té příležitosti na sociálních sítích ostře kritizoval EU.

  • Máte pocit, že by se lidem v Česku žilo lépe, kdybychom před těmi 20 lety do EU nevstoupili?

Více z pořadu

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu