Dvacet minut Radiožurnálu

Premiér Fiala eurokomisařem? „Normálně bez něj žít rok a půl by mi taky přišlo fajn, proč ne,“ říká předsedkyně KSČM Konečná

Dvacet minut Radiožurnálu

Premiér Fiala eurokomisařem? „Normálně bez něj žít rok a půl by mi taky přišlo fajn, proč ne,“ říká předsedkyně KSČM Konečná
Kateřina Konečná

Radiožurnál

Volby do Evropského parlamentu se uskutečnily téměř před dvěma týdny. Koalice Stačilo! v nich získala dva mandáty. Podaří se koalici sjednotit tuzemskou levici? V jaké frakci zasednou její zástupci v Evropském parlamentu? „Jedná se tentokrát velmi intenzivně, protože řada starých norem, jestli to tak můžu říct, neplatí,“ popisuje lídryně uskupení Stačilo!, europoslankyně a předsedkyně KSČM, Kateřina Konečná.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak hodnotit výsledek koalice stačilo v eurovolbách bude stejné seskupení fungovat i ve volbách podzimních? Jak je na tom tuzemská levice a do které frakce v Evropském parlamentu koalice stačilo? Zamíří?

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes předsedkyně KSČM a znovu zvolená poslankyně Evropského parlamentu, tentokrát za koalici. Stačilo. Kateřina Konečná. Dobrý den.

  • Krásné odpoledne vám i posluchačům.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu