Dvacet minut Radiožurnálu

Praha musí stavět. Chceme také více propojit veřejnou dopravu, říká náměstek pro územní rozvoj Hlaváček

Dvacet minut Radiožurnálu

Praha musí stavět. Chceme také více propojit veřejnou dopravu, říká náměstek pro územní rozvoj Hlaváček
Náměstek pražského primátora pro oblast územního rozvoje Petr Hlaváček za TOP 09

Radiožurnál

Dočká se Praha konečně nové rady? Jaká je strategie územního rozvoje hlavního města? Jaké výhody spatřuje vedení metropole v Pražské developerské společnosti, která by měla postavit osm tisíc bytů na městských pozemcích? A jak se změní pražská doprava? Vladimír Kroc se ptal staronového náměstka pro územní rozvoj a územní plán Petra Hlaváčka (STAN).
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dočká se Praha konečně nové rady? Jaká je strategie územního rozvoje hlavního města? Jaké výhody spatřuje vedení metropole v Pražské developerské společnosti, která by měla postavit 8000 bytů na městských pozemcích? A jak se změní pražská doprava?

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes Petr Hlaváček, architekt, urbanista, pražský lídr stal náměstek primátora pro oblast územního rozvoje a územního plánu. Vítejte ve studiu. Dobrý den.

  • Dobré odpoledne.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají