Dvacet minut Radiožurnálu

Pomoci státu mohou i influenceři. Umenšíme vakuum plněné dezinformacemi, věří koordinátor strategické komunikace Foltýn

Dvacet minut Radiožurnálu

Pomoci státu mohou i influenceři. Umenšíme vakuum plněné dezinformacemi, věří koordinátor strategické komunikace Foltýn
Otakar Foltýn z Vojenské kanceláře prezidenta republiky na tiskové konferenci ke sbírce na drony pro Ukrajinu

Radiožurnál

Novým vládním koordinátorem strategické komunikace je od minulého čtvrtka bývalý šéf vojenské policie Otakar Foltýn. Jak si představuje strategickou komunikaci státu? Co, komu a jak chce sdělovat a co se dá v tomto směru stihnout za půl roku? „Stát je povinen svým občanům vysvětlit, jaké jsou základní hodnoty a mimochodem i výhody, které požíváme tím, že žijeme ve svobodě. Teprve poté, když je svým občanům vysvětlíme, po nich můžeme chtít, aby je bránili,“ předestírá Foltýn.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Novým vládním koordinátorem strategické komunikaci od od minulého čtvrtka bývalý šéf vojenské policie Otakar Foltýn. Jak si představuje strategickou komunikaci státu, co komu a jak chce sdělovat a co se dá v tomto směru stihnout za půl roku?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je právě nově jmenovaný koordinátor strategické komunikace státu, bývalý šéf vojenské policie, do minulého týdne zástupce náčelníka vojenské kanceláře prezidenta republiky Otakar Foltýn. Dobrý den. Vítejte v našem studiu.

  • Dobrý den. Díky za pozvání. V té nové funkci jste od čtvrtka. Co jste už stihl?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu