Dvacet minut Radiožurnálu

Obléknout si dres národního týmu je pro každého hráče obrovská čest. Je to klukovský sen, říká šéf hokejového šampionátu

Dvacet minut Radiožurnálu

Obléknout si dres národního týmu je pro každého hráče obrovská čest. Je to klukovský sen, říká šéf hokejového šampionátu
Šéf hokejového šampionátu Petr Bříza

Radiožurnál

Česko hostí po devíti letech mistrovství světa v ledním hokeji. Překoná letošní šampionát rekord v návštěvnosti? Na co se mohou fanoušci těšit? Jak se snaží světová hokejová federace zvyšovat popularitu hokeje ve světě? A dočká se česká reprezentace poprvé od roku 1992 medaile na domácím šampionátu? Tomáš Pancíř se ptal šéfa pražského organizačního výboru MS a viceprezidenta Mezinárodní hokejové federace IIHF Petra Břízy.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Po devíti letech hostí Česko MS v ledním hokeji. Překoná letošní šampionát rekord v návštěvnosti? Na co se mohou návštěvníci zápasů fanouškovských zón těšit, jak se snaží světová hokejová federace zvyšovat popularitu tohoto sportu ve světě. A dočkal se česká reprezentace poprvé od roku 1992 medaili na domácím šampionátu.

  • Než o ten 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je šéf pražského organizačního výboru MS. Také více prezident Mezinárodní hokejové federace IIHF, také viceprezident Českého hokejového svazu Petr Bříza. Dobrý den. Vítejte.

  • Hezké odpoledne. My náš rozhovor předtáčíme po 15. hodině na pódiu na střeše obchodního centra Harfa vedle O2 Areny. Jste před začátkem šampionátu nervózní?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají