Dvacet minut Radiožurnálu

Nejhůře z knihy vychází princ William, komentuje Harryho autobiografii novinářka

Dvacet minut Radiožurnálu

Nejhůře z knihy vychází princ William, komentuje Harryho autobiografii novinářka
Nová kniha Prince Harryho Náhradník

Radiožurnál

Autobiografie britského prince Harryho s názvem Spare (Náhradník) láká čtenáře nejen v Británii. Co na princův bestseller říká kritika? Jde o poctivou životopisnou práci, nebo si princ Harry spíše touto cestou vyřizuje účty se svými blízkými? Tomáš Pancíř se ptal Olgy Krupauerové, novinářky žijící ve Velké Británii.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Auto bych byl. Autobiografie britského prince Harryho zaznamenává rekordní prodeje. Jen během prvního dne si lidé koupili 1400000 výtisků. Jaké reakce kniha vyvolává, o čem všem v ní princ Harry mluví? A měníte tato autobiografie pohled Britů na prince Harryho i na další členy královské rodiny?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je novinářka, bývalá zpravodajka ČRo ve Spojených státech, která žije s rodinou ve Velké Británii. Dobrý den. Zdravím vás po internetu do Velké Británie. Tak nevím, jestli se slyšíme s Olgou Krupauerovou. Vypadá to, že spojení s Velkou Británií přes internet, přestože ještě před chvílí fungovalo, tak teď trošku zlobí. Zkouším to znovu s Olgou Krupauerovou. Slyšíme se? Dobrý den. Já vás slyším.

  • Slyšíte mě? Tak dobrá zpráva.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají