Dvacet minut Radiožurnálu

Nastavit pětikoalici zrcadlo je na místě. Rakušan by měl řídit jiný resort, říká k hlasování o nedůvěře vládě Dostálová z ANO

Dvacet minut Radiožurnálu

Nastavit pětikoalici zrcadlo je na místě. Rakušan by měl řídit jiný resort, říká k hlasování o nedůvěře vládě Dostálová z ANO
Tisková konference MMR, Klára Dostálová.

Radiožurnál

Opozice nemá v Poslanecké sněmovně dost hlasů na to, aby svrhla vládu. Proč přesto svolává schůzi s cílem hlasovat o nedůvěře vládě Petra Fialy? Provinil se ministr Rakušan tím, že vlastní šifrovaný telefon? Nebo má opozice ještě další zásadní výtky k činnosti vlády? Tomáš Pancíř se ptal Kláry Dostálové z hnutí ANO, místopředsedkyně Poslanecké sněmovny.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Co si slibuje opozici od dnešního pokusu o vyslovení nedůvěry vládě Petra Fialy? Opravdu má politik skončit ve funkci jen proto, že měl šifrovací telefon. Není jednání o nedůvěře vládě v situaci, kdy opozice nemá dostatek hlasů, jen ztrátou času a energie a nezavírají si opoziční politici obstrukcemi i opakovanými snahami o svržení vlády možnost, aby prosadili některé své návrhy a priority.

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je místopředsedkyně PS z hnutí ANO, bývalá ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Dobrý den, vítejte v našem sněmovním studiu. Krásné od poledne vám i posluchačům, paní místopředsedkyně. Opravdu chcete?

  • Dnes nebo zítra svrhnout vládu Petra Fialy.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají